Cult Of Fire / Malokarpatan (9. 5. 2020, Praha, Akropolis)

Cult Of Fire / Malokarpatan (9. 5. 2020, Praha, Akropolis)

Vzhľadom k vzniknutej situácii s COVID-19 Vás chceme informovať, že koncert CULT OF FIRE sa z 21. marca presúva na sobotu 9. mája 2020.

Vaše vstupenky zostávajú v platnosti!

Keď dĺžka dňa prevládne nad nocou, pražský Akropolis bude oslobodený z nekonečného putovania týmto svetom. Cult Of Fire prinesú na pódium svoj nový dvojalbum pomenovaný „Moksha/Nirvana“, ktorý vychádza vo fyzickej podobe v deň koncertu pod vydavateľstvom Beyond Eyes Productions. Koncert je súčasťou exkluzívneho turné k novému albumu, okrem týchto koncertov nebudú žiadne ďalšie a dokonca ani festivaly v tomto roku. Čakanie na fyzický nosič a koncert si môžete skrátiť vypočutím oboch častí albumu na kapelovom bandcampe – Moksha / Nirvana.

Nový album spolu s Cult of Fire budú predstavovať aj Slováci Malokarpatan. Ten nesie názov „Krupínske Ohne“ a vychádza pod írskym vydavateľstvom Invictus production. Malokarpatan kombinuje prístup starej heavy metalovej školy a čierneho kovu od svojho debutu „Stridžie dni“ (recenziu si môžete prečítať na našom webe a čosi viac o kapele sa dozviete aj zo staršieho rozhovoru (2017) a inak tomu nebude ani na novinke!

 

Kde: Praha, Akropolis

Kedy: 9. 5. 2020

Vstupné: 450kč predpredaj 

Cult Of Fire / Malokarpatan (9. 5. 2020, Praha, Akropolis)

 

Author: S.

Zakladateľ a šéfredaktor Besu

1 thought on “Cult Of Fire / Malokarpatan (9. 5. 2020, Praha, Akropolis)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *