Ceremony of Silence / Autumn Nostalgie / Machina Baphometa / Solipsism (Banská Bystrica)

Po dlhšej dobe sa v stredoslovenskej metropole uskutoční black metalová akcia! V banskobystrickom Klube 77 sa predstaví štvorica slovenských kapiel.

Na domácej pôde sa predstaví Ceremony of Silence, kapela ktorá už so svojím prvým albumom prerazila do zahraničia. Album Oútis vyšiel pod americkým vydavateľstvom Willowtip Records v roku 2019 a patril jednoznačne medzi najlepšie domáce nahrávky roka. Čaká vás veľká porcia dizonatného death/black metalu!

Autumn Nostalgie je kapela zo slovensko-maďarského pohraničia, ktorá má na konte už dva plnohodnotné albumy. Ide o post-black metal a poriadne atmosferickú záležitosť, ktorá si zaslúžila výborné ohlasy. Druhý album Ataraxia vydalo známe vydavateľstvo Northern Silence. Pôvodne štúdiový projekt sa predstaví v Banskej Bystrici po prvýkrát.

Machina Baphometa je na domácej scéne už pomerne známa kapela, predovšetkým zo svojich živých vystúpení a vynikajúcou hrou bubeníka Roba (hrajúci tiež v kapele Infer). Minulý rok vydali východniari EP s názvom Shame of The Proud Angel, ktoré si môžete vypočuť na ich bandcampe.

Kapela Solipsism paradoxne odohrala koncerty po rôznych slovenských mestách a dokonca aj v Brne, ale ešte ani jeden na domácej pôjde v Banskej Bystrici. Konečne je tu možnosť pre Solipsism predstaviť sa domácemu publiku, a to s novým albumom Our Night Never Ends, ktorý vydali pod rumunským labelom Sun and Moon Records.

 

Kedy: 4. 6. 2022, 19:00

Kde: Banská Bystrica, Klub 77

Vstupné: 10€

Facebook event

 

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *