Nuntii, dies Solis (12. 2. – 18. 2. 2024)

Atmospheric black metalová novinka z Prahy pod názvom Dreven vydala nový singel s názvom Bonfires in the Fields „incineration“.


Debutový album vydala kapela Les b​â​tards du roi z francúzskeho Orleánsu. O vydanie sa postaral ich domáci label L’Ordalie Noire a celá novinka je dostupná na YouTube.


Po troch rokoch oznámila francúzska black metalová kapela Corpus Diavolis vydanie nového albumu Elixiria Ekstasis. Vydaný bude u vydavateľstva Les Acteurs de l’Ombre Productions 15. marca tohto roku. Na predstavenie albumu bol zverejnený singel Chalice of Fornication.


Fínsky folk metalový velikáni Korpiklaani vydajú 5. apríla nový album Rankarumpu. Očakávania od albumu boli nasadené dvomi singlami Saunaan a Aita, ktorým nechýba rýchle tempo a energické folkové prvky, ktorými sa kapela preslávila.


Melodic black metalová kapela Griffon z Francúzska vydala svoj tretí album celej dĺžky De Republica. Tematika albumu sa odvíja od francúzskej histórie so zameraním hlavne na revolúciu a republiku a je doplnená textami vo francúzštine. 


Black metalový projekt z Moskvy Meister Leonhardt vydal nový singel Tomb Ore z nadchádzajúceho druhého albumu Thanatopoeia, ktorý vyjde 21. marca u labelu Purity-Through-Fire Productions


Werewolf promotion predstavil nový poľský black metalový, raw, lo-fi projekt s názvom Isceald. Debutový album Eternity of Desolate Winter vyjde v posledný februárový deň. Werewolf tiež oznámili vydanie nového albumu neofolkového projektu Perunwit a trailer si môžete pusti tu.

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *