Nutii, Dies Solis (25. 10 – 31. 10. 2021)

Opäť tu pre vás máme nedeľné novinky, kde prinášame zhrnutie diania zo scény za uplynulý týždeň.


Francúzska úderka Baise Ma Hache vypustila novú skladbu s názvom „Savoisian Sabbath“. Nový album s názvom „Devotio“ môžeme očakávať o niekoľko týždňov prostredníctvom Hammerbolt production.

 


Rakúšania Anomalie hrajúci post-black metal vydajú 5. novembra svoj štvrtý full-length album Tranceformation, ktorý vydá label AOP Records. 


Belgičania z Goat Torment vydali 29. októbra svoj tretí full-length album Forked Tongues, ktorý vydali pod záštitou Season of Mist. 


Huslista, skladateľ a etnomuzikológ Tuamas Rounakari spúšťa crowdfundingovú kampaň na svoj druhý sólový album Bear Awakener. Pred-objednávky začínajú už vo štvrtok (4. novembra) na Indiegogo. 


Lindy-Fay Hella, kterou budete nejlépe znát z Wardruny, vypustí do světa své v pořadí druhé album Hildring již 26. listopadu. O vydání se postará label založený Einarem Selvikem a Ivarem Bjørnsonem – By Norse Music. Zatím si můžete pustit ochutnávku v podobě videoklipu k písni Los.


Pionieri poľského black metalu Besatt vydali na konci leta nový album s názvom „Supreme and True at Night“. Ku „Brass Gates“ skladbe z nového albumu práve dnes vychádza aj klip.

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *