Burn Fest Open Air, nový metalový festival na Slovensku!

Tlačová správa usporiadateľa:

Prvý ročník festivalu Burn Fest Open Air sľubuje fanúšikom metalovej hudby dva dni plné ťažkých riffov a ohnivej energie. Podujatie sa uskutoční v dňoch 19. až 20. júla 2024 v idylickom prostredí Campingu Sereď uprostred prírody.

Okrem hudobného programu budú v areáli pripravené viaceré stánky s metalovým distrom a taktiež stánok, kde budú kapely predávať svoj vlastný merch. Občerstvenie s bufetovou kuchyňou zabezpečí priamo podnik camping, no pripravené sú aj stánky s alternatívou vegánskych jedál. Hneď cez cestu od areálu je prístup k Váhu, kde sa dá v horúcich letných dňoch ochladiť.

Camping Sereď má bohatú históriu podobných podujatí a disponuje všetkým, čo je pre tento typ festivalu potrebné. S novým organizátorom však prichádza aj nová vízia. Organizátor Burn festu Open Air plánuje prezentovať širšiu škálu hudobných prístupov a inovatívnych umeleckých vystúpení, ktoré oslovia štamgastov scény aj mladú generáciu metalistov – „Chceme, aby mal v očiach fanúšikov na Slovensku tento žáner budúcnosť. Pravidelne sa niečo zmysluplné a kvalitné musí diať, aby sa udržala pozornosť stálych metalheads a oslovila sa aj nová generácia,“. Okrem slovenskej a českej špičky metalovej scény sa môžete tešiť aj na rumunskú kapelu Dordeduh a ich jedinečný mix atmospheric/folk/black metalovej tvorby. Line-up festivalu zahrnie lokálne legendy, ale aj nové nádejné mená, s cieľom ponúknuť kvalitný prierez tým, čo scéna aktuálne ponúka.

Lineup na Burn Fest Open Air je kompletný:

Ador Dorath, Anderwelt, April Weeps, Arch Of Hell, Autumn Nostalgie, Besna, Ceremony of Silence, Cranial Void, Depresy, Dordeduh, Gágor, Hecatoncheir, Innersphere, Mater Monstifera, Ohen, Old Tomb, Opium Warlock, Scelleus, Sukkhu, Vanguard


Kedy: 19. – 20.07. 2024

Kde: Camping Sereď 

Vstupné: 40€ (predpredaj)

Facebook event

Author: Amanita

Redaktor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *