Fotoreportáž z vydarenej akcie Black Metal Meeting II.

V piatok 22. septembra sa v bratislavskom Randale uskutočnilo druhé pokračovanie akcie s názvom Black metal meeting II. kde sa predstavili kapely, ktoré na domácej pôde nehrajú tak často. Celej zostave dominoval špeciálny hosť z Austrálie – Midnight Odyssey, ktorý sa v našich končinách zaiste tak skoro neukáže.

 

Prvou kapelou večera boli Autumn Nostalgie, zo Šamorína, ktorá si v poslednej dobe získava na domácej scéne množstvo fanúšikov, čo potvrdili tento večer aj v Randale. 

Po Autumn Nostalgie nasledovala ďalšia domáca kapela, ktorá však nehráva koncerty moc často. Bratislavský Krolok predstavili poriadne živelné vystúpenie s mierne pozmenenou zostavou.

Po koncertnej odmlke sa na pódium postavili aj Bratislavčania Aeon Winds (reportáž z ich posledného koncertu dostupná tu). Atmosferický black metal deluxe v podaní Svarthena je zárukou kvality, problémom pri vystúpení Aeon Winds však bol prebasovaný zvuk.

Headlinerom večera bol austrálsky atmosferický black metalový projekt Midnight Odyssey, s ktorým v minulosti spolupracoval Svarthen z Aeon Winds na split albume Aeon Oddysey.

Author: Demonvoisa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *