Nuntii, dies Solis (18. 9. – 24. 9. 2023)

Belgičania z black metalovej kapely Serpents Oath ohlasujú vydanie nového albumu s názvom Revelation, ktorý sa dostane vonku 24. novembra skrze Odium Records


Novinky taktiež hlási aj umelkyňa z Faerských ostrovov – Eivør, ktorá najnovšie podpísala zmluvu so známym labelom Season of Mist a tým aj sľubuje vydanie nového albumu niekedy behom roka 2024. 

Opis fotky nie je k dispozícii.


Austrálčania zo zoskupenia Deadspace, hrajúci apocalyptic black metal, vydali videoklip k piesni Dwell in Desdemona, ktorá bude súčasťou nového albumu Unveiling the Palest Truth. 


Nové vydania hlásia Hexencave Productions a Ex Oblivion Records. Ide o znovuvydanie split albumov Aeon Odyssey a Ardorem slovenských skupín Aeon Winds, Igric a austrálskych Midnight Odyssey. Kazetové vydania sú limitované na 200 kusov a dostupné cez bandcamp stránky vydavateľstiev a skupín.


Budúci týždeň vás čakajú tieto podujatia: 

  • 28. september (štvrtok) – v Prahe sa uskutoční koncert kapely Belzebong, ktorí zahltia klub Modrá Vopice svojim „weed metalom“.
  • 30. september (sobota) – v tento deň sa môžete rozhodovať hneď medzi dvoma podujatiami. Buď môžete zavítať do Nitry na akciu Baking Bad vol. 2, kde vystúpia kapely Gágor, Modern Age Dying, April Weeps a Sear Bliss. Druhá akcia Samael Party II. sa odohraje v Žiline a vystúpia tu celkovo 4 kapely: Krajiny Hmly, Warna, Scarlet a Klan.

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *