Nuntii, dies Solis (2. 10. – 8. 10. 2023)

Peste Noire vypustili video z nahrávania piana a bicích pre nový EP album s názvom Antioche – Livre I. Novinku môžete objednávať priamo cez label La Mesnie Harlequin.


Blackened death doom metalový Strigoi vydáva titulnú skladbu z pripravovaného EP Bathed in A Black Sun, ktorý vyjde prostredníctvom vydavateľstva Season of Mist 3. novembra. Pre neznalých pripomenieme, že ide o kapelu gitaristu z Paradise Lost, ktorý založil Strigoi po tom, ako sa rozpadla jeho kapela Vallenfyre.


V undergroundovej sekcii vydavateľstva Season of Mist rovnako ohlásili nový album islandskej kapely Helfró, ktorý ponesie názov Tálgröf a vyjde začiatkom decembra.


Talianska black metalová kapela Infernal Angels sprístupnila prvý singel z pripravovaného albumu Shrine of Black Fire, ktorý vyjde 24. novembra u vydavateľstva Immortal Frost Productions.


Dark folková kapela Skogsalver z Poľska, existujúca od roku 2020 vydala 23. septembra album Svarens Tid. Tento album rozpráva príbehy zo severskej mytológie a svojimi 9 skladbami prevedie poslucháča od stvorenia sveta až po jeho koniec. Album je dostupný na všetkých digitálnych platformách


Ukrajinský black metlaový projekt Bergrizen vydáva tento rok nový inštrumentálno-ambientný album s názvom Orathania. Novinku môžete zakúpiť u vydavateľstva Purity Through Fire.


Tento týždeň sa odohrajú následujúce akcie:

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *