Nuntii, dies Solis (29. 6 – 12. 7. 2020)

Nuntii, dies Solis (29. 6 - 12. 7. 2020)

Po dvojtýždňovej odmlke vám opäť prinášame zhrnutie noviniek – Nuntii, dies Solis. 

Nórski veteráni Vreid zverejnili live verziu piesne Milorg, ktorá bola prevzatá z live streamu  z 13. júna v Sogndalsdalen.  K ďalším novinkám kapely sa pripísal aj 9. pripravovaný album, ktorý začnú nahrávať v jeseni a jeho vydanie sa predpokladá na prvú polovicu roku 2021 skrze Season of Mist


Spevák a skladateľ folkového projektu The Devil’s Trade vydáva druhú skladbu pripravovaného albumu The Call of the Iron Peak. Album je naplánovaný na 28. augusta 2020 pod záštitou Season of Mist


Americká skupina Vothana vydala tento týždeň svoj druhý album v poradí Biệt Động Quân / Commando. Objednávať môžete cez Darker Than Black  Records. Najnovší album je limitovaný na 500ks LP.


Pokiaľ ste premýšľali, čo asi robila švédska úderka Watain počas korona pandémie, prekvapí Vás úplne nové demo Corona Mortis. Ide o rehearsal záznam niekoľkých starších skladieb a pár coverov od Morbid Angel či Sepultura. Demo je samozrejme limitované na MC a objednávať môžete cez domovský label Watain, His Master’s Noise.


Pokiaľ obľubujete poľskú skupinu Cultes des Ghoules určite Vás poteší repress ich druhého dema Angel of Poison and Death z roku 2006. O vydanie sa postaral poľský Under the Sign of Garazel na LP v limitovanom počte 500ks. 


Prvý júlový týždeň priniesol aj split album Taake a Deathcult.

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *