Nuntii, dies Solis (3. 6. – 9. 6. 2024)

Známa speváčka aj v metalových kruhoch, Eivør z Faerských ostrovov, bude vydávať svoj jedenásty štúdiový album u vydavateľstva Season of Mist. Novinka nesie názov Enn a je naplánovaná na 14. júna.


Heimdalls Wacht vydali nové EP s názvom Ursprung. Album vyšiel u holandského vydavateľstva Heidens Hart. Recenziu na ich vydarený album z minulého roku z môžete prečítať tu.


Česká gothic blackmetalová kapela Ador Dorath predstavuje svoj najčernejší album Ultimate Black, ktorý obsahuje 9 skladieb s dátumom vydania 31. 5. 2024.


Nový blackmetalový, respektíve post-blackmetalový zjav na poľskej scéne je kapela Zørza. 7. júna vyšiel u Godz ov War Productions ich debutový album s názvom Hellven, ktorý je komplet dostupný na YouTube.


Vydavateľstvo Naturmacht Productions oznámilo vydanie tretieho štúdiového albumu fínskeho atmospheric black metalu Ara. Novinka s názvom Maahan laskettu vyjde 28. júna a zatiaľ je dostupný úvodná 10-minútová skladba.


Ak máte radi epic doom metal a Bathory, tak pravdepodobne sa vám bude páčiť nový album Ancient Doom Metal od kapely Scald. Ten vyjde 26. júla u vydavateľstva High Roller Records.

 

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *