Nuntii, dies Solis (4. – 10. 5. 2020)

Novinky z rôznych kútov a krajov prinášame v deň Slnka.

 

Briti Winterfylleth vydali 8. mája svoj nový full album s názvom „The Reckoning Dawn“, ktorý vyšiel pod vydavateľstvom Candlelight records.

 

 


 

Litovský label Inferna Profundus ohlásil znovu vydanie kultovej pagan black metalovej nahrávky od Poccolus z roku 1996. Ich rovnomenný album máte možnosť dostať v novom vydaní v LP a CD formáte a rovnako vyšlo aj tričko. 

 


 

Poľský black metalisti Kły vydali nový album s názvom Wyrzyny cez domáce vydavateľstvo Pagan Records. Album si môžete vypočuť celý na ich bandcampe!

 

 


 

Z Poľska prichádza aj ďalšia black metalová novinka, v poradí druhý full album kapely Odraza„Rzeczom“. Dostupný je od 8. 5. cez Godz of War Productions.

 

 


 

V rovnaký dátum vyšiel aj ďalší radový album od Talianov Forgotten Tomb, pomenovaný „Nihilistic Estrangement“ cez poľské vydavateľstvo Agonia Records

 

 


Austrálsky projekt Midnight Odyssey a dve slovenské skupiny Igric a Aeon Winds predstavujú najnovší split album Ardorem. Vydanie bude dostupné cez poľské vydavateľstvo Wolfspell Records 15.5 na digi CD a v dvoch LP verziách. Fanúšikovia atmospheric black metalu sa majú načo tešiť.


Spolu s týmto vydaním vychádza aj nový album fínskej skupiny Iku-Turso Pakana a Kangeheet Omega of Microcosmos

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *