Nuntii, dies Solis (22. 4. – 28. 4. 2024)

Grécka legenda Rotting Christ vypustila do sveta ďalšiu skladbu z pripravovaného albumu, ktorý vyjde koncom mája. Nový singel nesie názov The Apostate a je venovaná poslednému pohanskému cisárovi Rímskej ríše, Juliánovi.


Rakúska blackmetalová trojica Aussichtslos vydáva svoj v poradí tretí full album s názvom Schicksalstotschlag. Z novinky, ktorá vyjde v čase letného slnovratu u vydavateľstva Purity Through Fire je zatiaľ dostupná skladba Verwoben.

Purity Through Fire taktéž oznámilo split mezi nadějnými finskými kapelami Aesthus a Sieluhaaska, přičemž každá z nich přispěje dvěma kousky. Splitko ponese název Kaksi liekkiä Saatanalle a mělo by vyjít 24. května. Těšit se můžete jak na CD, tak vinyl i kazetu.


Špecifická grécka zostava pod názvom Hail Spirit Noir bude na konci júna vydávať nový album s názvom Fossil Gardens. Vydavateľstvo Agonia records zatiaľ vypustilo ochutnávku v podobe skladby The Temple Of Curved Space.


Skandinávská undergroundová „superkapela“ Night Shall Drape Us (skládající se mimo jiné z členů Horna nebo Behexen) vydala 26. dubna debutové album Lunatic Choir u labelu Season of Mist.


10. mája vychádza u Invictus productions debutový album epic/heavy/power/blackmetalového one-man projektu Flamekeeper


Dvojčlenný blackmetalový projekt A.T.O z Talianska vydal svoj debutový album s názvom Projectiologia Eorum Quae Sentitur et Exercetur.

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *