Nuntii, dies Solis (27. 8. – 3. 9. 2023)

Debemur Morti productions ohlásili vydanie nového albumu francúzskeho black metalového projektu Sühnopfer, ktorý ponesie názov Nous sommes d’hier. Novinka vyjde 6. októbra a ako ochutnávku si môžete zatiaľ pustiť skladbu D.S.F.R. 


Fanúšikovia charkovskej black metalovej scény sa potešia, pretože tento týždeň vyšiel kompilačný materiál od Hate Forest s názvom Celestial Wanderer / Sowing with Salt. Ako názov napovedá, ide o skladby zo staršieho EPčka Celestial Wanderer z roku 2020 a dve úplne nové skladby, ktoré zároveň vychádzajú aj na samostatnej platni. Vychádza 29. septembra a objednávať môžete u Osmose prodcutions.


Na Ukrajine ešte ostávame, pretože domáca black metalová scéna vydala kompilačný materiál Nation of the Unconcuered venovaný na podporu ukrajinských obrancov cez zbierku Steel Wings. Kompilačku môžete vypočuť a podporiť tu.


Francúzsky pagan black metal Aldaaron ohlásil vydanie nového albumu s názvom Majestic Heights, Melancholic Depths. Album vyjde u vydavateľstva Paragon records 20. októbra.


Waldgeflüster vydal remastrovanú verziu albumu Femundsmarka – Eine Reise in drei Kapiteln z roku 2011. O vydanie sa postarali Nordvis.


Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *