Nuntii, dies Solis (6. 12. – 12. 12. 2021)

Vydavateľstvá Ván records a Naturmacht, Norma Evangelium Diaboli prichdázajú na záver roka so silnými nahrávkami! Tak teda vážený čitateľ, usaď sa k nedeľným novinkám. Tento týždeň nás čaká ešte jesenné zhrnutie redaktorských aktivít v Mímiho studni, to si isto nenechajte újsť!


Funeral Mist po vynikajúcom albume Hekatomb z roku 2018 oznámil vydanie nového, v poradí už štvrtého albumu. Ten ponesie názov Deiform a svetlo sveta uzrie 17. decembra. O vydanie sa postará label Norma Evangelium Diaboli.


Naturmacht productions predstavuje nový singel švédskej black metalovej dvojice Nordkväde s názvom Förslavad.


24. decembra vychádza pod Ván records black metalová novinka Pakkt, o ktorej nevieme žiadne informácie, lebo nemá žiadne sociálne siete a nie je ani na metal-archives. Ide však o poriadne old school randál, však ukážku si môžete samozrejme pustiť na youtube labelu. 


Záver roka u Ván records doplní ešte vydanie nemeckého death metalu Wound. Tretí album nesie názov Serpent Crown a vyjde 17. decembra. Z ukážky to vyzerá na death metal s black metalovým nádychom chorobnosti.


Toto je dobrá správa pre skutočných metalistov! Fanzinu RIP sa dostalo pocty zdigitalizovania a všetci, ktorých zaujímajú ako sa v 90. rokoch robil poriadny fanzin na domácej scéne si prídu na svoje. Všetko info nájdete na tomto blogu!


S novou demo nahrávkou se nám hlásí česká black/death formace Xul. Novinka, nazvaná Góra-Xul-Erebos je od 7. prosince k poslechu na bandcampu kapely. Někdy během příštího roku se pak můžeme těšit také na první fyzické vydání hudby Xul-u na CD. 


ETEF, který se bude konat 22. – 23. 7. 2022 ve Volyni, dále rozšiřuje řady vystupujících kapel a některé si zaslouží obzvlášť pozornost. Především pak Sur Austru, kapela, která povstala z popela Negură Bunget. Mimo to mezi nově oznámenými jmény figurují také SadistInfernoExorcizphobia Naurrakar. Vstupenky je možné již není předobjednat přes webové stránky akce.

Novinky - ETEF

Author: Bes Webzine

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *