Hľadáme ďalších spolupracovníkov!

OZNAM: Hľadáme schopných a nadšených ľudí, ktorí by radi s nami spolupracovali. O čo ide?

Chceme rozšíriť rady našich redaktorov a fotografov, ktorí by pravidelne prispievali na náš webzine. Ako ste si isto všimli venujeme sa aj nehudobnej tematike. Medzi naše záujmy patrí predovšetkým „pohanstvo“ alebo lepšie povedané „Predkresťanský svet Indoeurópanov“. Rovnako nás zaujímajú okultné záležitosti, symbolika, príroda, turistika, tradičné remeslá a v neposlednom rade knihy. 

Hudobne sa orientujeme predovšetkým na pagan/black/folk metal, ale nepohrdneme ani dobrým death/doom metalom a hocijakým iným kvalitným žánrom, ktorý sa prevažne venuje pohanskej a okultnej tematike ako je vyššie spomenuté (no nie je to však podmienkou). Všetko čo robíme je vo vlastnom voľnom čase a bez nároku na honorár, písanie je naša cesta týmto svetom. Odmenou je samotná práca, no občasný dar v podobe CD či vstupu na koncert je u nás pravidlom. Vaša realizácia je široká a my radi uvítame nové „tváre“.

Čo ponúkame? Podieľanie sa na jedinom slovenskom/českom webzine s podobným zameraním. V prípade reportáží vstupy na koncerty. Fyzické CD nosiče k recenziám, no a možnosť realizovať svoje pisárske umenie. 

Čo chceme? Vašu aktivitu a nápady.

Ak máte záujem, píšte nám na facebook alebo email: beswebzine@gmail.com

Author: S.

Zakladateľ a šéfredaktor Besu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *