Nytt Land zverejňujú cover, ktorý bol prebraný zo Zaklínača

Ošiaľ Zaklínačom, či už pozitívny alebo negatívny, nemá konca a neobišiel dokonca ani kapelu Nytt Land. Avšak, tí sa nenechali opantať Netflixom a skôr ospevujú poľskú verziu Wiedzimin (2001), ktorou súčasťou bola pieseň Ballada Jaskra

„V roku 2002, keď sme v našom meste nemali internet, jeden z mojich priateľov našiel na trhu kazetu VHS s poľským seriálom „Wiedzmin“ (Zaklínač), dobre si to pamätám. Áno, áno, pre tých, ktorí ešte nevedia – existuje stará poľská séria „Wiedzmin“, nízkorozpočtová záležitosť, ale celkom ujde. A keďže sme mali knihy prečítané dva roky vopred, tak sme sa na tento film, samozrejme, tešili a pozerali ho s potešením. A práve v tejto sérii je soundtrack, ktorý bol tromfnou kartou a aj najsilnejšou stránkou týchto poľských tvorcov. Veľmi krásne a atmosférické kompozície. Jaskier, ktorého hral Zbigniew Zamakhovsky, je vynikajúci, je to presne ten, koho si predstavujete pri čítaní kníh – sčasti alkoholik, sčasti blázon, ale zároveň skutočný majster lútny a poézie.
Zatiaľ, čo sa teraz každý ženie nahrať pieseň „Toss A Coin Your Witcher“ z novej série, my sme si spomenuli na tento poľský skvost!
Keďže Natasha má poľské korene, jej práca na tejto piesni bola mimoriadne vzrušujúcim zážitkom.“

Author: Devana

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *